На Львівщині пройшли змагання з аквабайку. 10 атмосферних фото

2903 0
У Львівській області відбулися змагання на водних мотоциклах. Пропонуємо переглянути 10 фотографій з місця подій і відчути усю атмосферу екстремального спорту.
фото: Evgeny Kraws

фото: Evgeny Kraws

На водоймищі Яворівського кар'єру (найбільшому в Україні за глибиною до 70 м. та об'ємом води штучному озері, що утворилося на місці видобування сірки) 29-31 липня проходять змагання з аквабайку в рамках навчально-тренувального збору української федерації.

Майже півсотні спортсменів різних вікових груп родом з Харкова, Києва, Донецька, Чернігова, Василькова, Львова, Білої Церкви, Алушти та Одеси змагаються на гідроциклах за нагороди львівської обласної федерації.

Спортсмени, розділені на класи, змагаються у кільцевих перегонах та слаломі.

Аквабайк - це водний мотоцикл, який створений для гострих відчуттів впевнених у собі прогресивних людей. Це самостійний вид спорту, який зародився в Америці, в 80-х роках минулого століття. У нашій країні аквабайк і гідроцикл вважаються синонімами і аквабайком прийнято називати водні мотоцикли. Будучи аж ніяк не дешевим видом водного екстриму, він, тим не менш, набув великої популярності серед шанувальників водного екстриму. Аквабайки діляться на стоячі і сидячі. Сидячий вигляд більш підходить для любителів швидкісної їзди по водному простору, а стоячий ще й призначений для любителів всіляких трюків і стрибків.

Фото: Evgeny Kraws

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!