На Львівщині учасники АТО можуть взяти участь в інвестиційному конкурсі. Деталі

349 0
ЛОДА відшкодовуватиме відсотки за кредитами.
фото: Фотографії старого Львова

фото: Фотографії старого Львова

Учасники АТО/ООС зі Львівщини можуть взяти участь в інвестиційному конкурсі за Програмою підвищення конкурентоспроможності. Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

«Підприємці-учасники АТО зможуть отримати з обласного бюджету відшкодовування частини відсоткової ставки за кредитами, отриманими у банках та кредитних спілках, які уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики ЛОДА», – ідеться в повідомленні.

Читайте також: Українські підприємці зможуть відкривати єдиний рахунок для сплати податків

Для участі в конкурсі потрібно мати статус учасника АТО, офіційну реєстрацію на території Львівщини, бізнес-план (інвестиційний проект). Також кандидати мають взяти участь у навчанні у межах проєкту міжнародного фонду «Відродження» «Новий відлік» або покласти на свій банківський рахунок 20% від очікуваної суми кредиту.

У заявці на участь в конкурсі потрібно вказати вид діяльності, наявні чи потенційні виробничі можливості, наявний чи потенційний кадровий склад, напрямок використання кредитних коштів, очікуваний фінансово-економічний ефект від реалізації проекту, очікувані ринки збуту продукції та послуг.

Документи необхідно подати в департамент економічної політики ОДА із 17 вересня до 17 жовтня 2019 року за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 419.

Читайте також: Яким буде прожитковий мінімум в Україні у 2020 році

ЛОДА співпрацює з банками: ПАТ АКБ «Львів», ПАТ «Кредобанк», ПАТ «Ощадбанк», ПАТ «ОКСІ банк», ПАТ «ОТП Банк», АТ «ПІРЕУС банк МКБ», ПАТ АБ «Укргазбанк», ПАТ КБ «Приватбанк», Церковна кредитна спілка «Анісія», кредитна спілка «Вигода», кредитна спілка «Бойківщина».

Максимальна сума кредиту становить 300 тис. грн терміном на 3 роки. Розмір часткового відшкодування відсоткової ставки – 14 % річних.

Детальну інформацію також можна отримати за телефонами: (032) 2-999-279.


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар