На Львівщині відкриють унікальний парк «Древній Звенигород». Візуалізація

7832 2
Офіційне відкриття парку запланували орієнтовано на 2020 рік.
Візуалізацію надали автори проекту

Візуалізацію надали автори проекту

Цього літа розпочнуть будівництво історико-культурного парку «Древній Звенигород», що з’явиться у селищі Звенигород неподалік Львова. 

Читайте також: Поблизу Львова побудують містечко для ІТ-фахівців. Візуалізація

«Вартість проекту становить приблизно 12 мільйонів гривень. Кабінет міністрів України ще не виділив ці кошти, тому будівництво ще не розпочали, хоча очікуємо ці гроші вже пів року. Ми орієнтуємося, що роботи триватимуть приблизно рік, однак потрібно врахувати погодні умови, які сповільнять роботу», – розповіла керівниця проекту  Наталя Войцешук.

Площа парку охоплює більше 30 га. У парку мають зберегти та законсервувати історичну пам’ятку та провести благоустрій місцевості. Парк виконуватимете розважальну та інформативну функції. Тут розташують відпочинкову зону для відвідувачів та туристів. Наталя Войцещук зазначає, що це буде і музей просто неба, і навчально-науковий центр водночас.

Для маленьких відвідувачів передбачать дитячу зону. На території городища створять мережу велодоріжок, підсвітять та ознакують основні елементи, а також проведуть вільну зону WI-FI. Вхід у парк буде платним:

«Потрібно врахувати витрати на комунальні послуги, зарплату для працівників парку, а також можливі витрати за пошкодження майна», – додає Наталя Войцещук.

Читайте також: У львівському парку культури планують побудувати готель Hilton

Нагадаємо, торік проект «Городище літописного міста Звенигород» переміг у конкурсі ініціатив регіонального розвитку, і на його реалізацію у межах секторальної бюджетної підтримки ЄС, виділять орієнтовно 12 млн грн. Замовником проекту є департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації. Офіційне відкриття парку запланували орієнтовано на 2020 рік.

Наталя Стареправо

Візуалізацію надали автори проекту

Партнерська публікація

...

Читайте також:
26 Червня, 2019 22:55
Тая Тааак, крутий парк без дерев. То ходити туди у який час потрібно буде? З 6ї до 9ї? Проектувальники про людей це взагалі думали? Де людям гуляти по тому парку влітку?
26 Червня, 2019 16:02
Ольга Де дерева? Ніхто не думав, що Львову загалом, дуже потрібні дерева?!
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!