На Львівщині відремонтують дорогу Львів – Шегині

4150 1
Один кілометр капітального ремонту коштуватиме 25 мільйонів гривень.
ілюстративне фото: lifedon.com.ua

ілюстративне фото: lifedon.com.ua

Служба автомобільних доріг у Львівській області 30 травня підписала договір з ТОВ «Автомагістраль-Південь» на капітальний ремонт дороги загального користування державного значення М11 Львів – Шегині за 156,7 млн грн. Про це повідомляють «Наші гроші. Львів».

До грудня 2019 планують завершити роботи. Капітальний ремонт проведуть орієнтовно у тридцяти кілометрах від Львова на двох ділянках протяжністю 3,8 км та 2,44 км. Окрім основних робіт, «Автомагістраль-Південь» облаштує автобусні зупинки, зупинкові та посадкові майданчики та в’їзди у двори. Також компанія відремонтує два мости. У середньому вартість капремонту 1 км становитиме майже 25 млн грн.

Читайте також: Які дороги ремонтуватимуть на Львівщині цьогоріч. Перелік

У тендері компанія-переможець змагалася з ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» та ТОВ «Техно-Буд-Центр». Під час торгів конкуренти не знижували своїх пропозицій, лише переможець знизив свою початкову ціну на 783,6 тис. грн.

Фірма «Автомагістраль-Південь» зареєстрована 2006 року, її юридичне місцерозташування – м. Одеса. Власниками компанії є Валерій Коротков та Олег Наливанний, а директором – Микола Тимофеєв. «Автомагістраль-Південь» співпрацює із замовником не вперше – протягом 2017 року вони підписали 49 договорів на ремонт доріг на загальну суму майже 3 млрд грн.


Читайте також:
4 Червня, 2018 19:13
Роман Чому неримонтують дорогу мостиська краківець там яма на ямі неможливо проїхати