На нових парковках будуватимуть місця з електрозарядками

514 0
У змінах до державних будівельних норм прописана вимога облаштовувати електричними зарядками не менше 5% місць на парковках.
ілюстративне фото: itc.ua

ілюстративне фото: itc.ua

Із 1 липня на парковках облаштовуватимуть не менше 5% місць з електрозарядками. Відповідну вимогу прописали в оновлених Державних будівельних нормах, повідомляє «Урядовий портал».

«За минулий рік у світі купили близько 2,1 млн нових електрокарів. Для прикладу, у Норвегії продали 73 тисячі електромобілів, тобто кожне друге придбане авто було електричним. Думаю, що вже в найближчі 5-10 років весь світ повністю перейде на електрокари, тому потрібно готуватися до цього вже зараз», – зазначає заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

Читайте також: Де у Львові можна зарядити електромобіль. Інтерактивна мапа заправок

За його словами, відсоток паркомісць для електрокарів планують поступово збільшувати, аби до 2030 року усі стоянки в Україні повністю були оснащені електрозарядками. Ці зміни пов’язані з великою популяризацією електрокарів, яка очікується в найближчі роки.

За даними аналітиків німецького Центру управління автомобільним бізнесом (САМ), стрімке зростання кількості електрокарів прогнозується вже у 2020 році, оскільки саме на цей рік автовиробники запланували вихід на ринок багатьох нових моделей електромобілів.


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар