На Панаса Мирного збудують офіс для ІТ-фахівців. Візуалізація

5476 0
Висота будівель не має перевищувати 35 м.
Візуалізація ЛМР

Візуалізація ЛМР

На вулиці Панаса Мирного, 24 у Львові збудують багатофункціональну будівлю з підземним паркінгом для ІТ-фахівців. Відповідні містобудівні умови та обмеження затвердили для ТзОВ «Парк Новий Львів» у п’ятницю, 1 березня.

Висота будівель не має перевищувати 35 м. Від вулиці Буйка споруду мають відділяти 2,1 м, а від сусіднього будинку зі сторони Панаса Мирного – 12 м.

Додамо, шо у 2014 році цю земельну ділянку площею 0,3 га придбала група компаній «Адамас», яка планувала на місці обваленої споруд збудувати офісний центр для IT-сфери. Того ж року компанія оголосила архітектурний конкурс на найкращу концепцію будівництва нового офісного центру, переможцем якого обрали київську архітектурну майстерню «Кудін». Утім тоді будівництво так і не почали.

Як уточнив у коментарі Tvoemisto.tv керівник управління архітектури і урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський, нині йдеться про те ж саме будівництво, однак змінилися його власники.

Згідно з даними системи Youcontrol, ТзОВ «Парк Новий Львів» зареєстроване у Львові. Його керівником є Олександр Криштофор. Серед інших власників є Андрій Гаврилів, який є власником ТзОВ «Адамас», що раніше планувало будувати на цій ділянці ІТ-офіс. Інші співвласники ТзОВ «Парк Новий Львів» є бузнес-партнерами у «Галицькій будівельній гільдії»

Візуалізація ЛМР

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!