На проспекті Свободи частково змінили організацію руху. Фото

2600 1
Міська комісія з безпеки дорожнього руху ухвалила тимчасово призупинити дію смуги громадського транспорту на проспекті Свободи між вулицями Вороного та Коперника ще в лютому.
фото: Дем

фото: Дем'ян Данилюк

11 квітня Галицька районна адміністрація демонтувала смугу громадського транспорту на проспекті Свободи між вулицями Вороного та Коперника, а також встановила знак 5.16 «Напрямки руху по смугах». Про це в коментарі Tvoemisto.tv повідомили у прес-службі міської ради.

Рішення про тимчасове припинення дії смуги прийняла 21 лютого міська комісія з безпеки дорожнього руху, оскільки автобуси не використовували її за призначенням.

Читайте також: У Львові дали старт будівництву малого транспортного кільця

«Якщо зараз поглянути на вулицю, можна побачити, що середня смуга стоїть, усі їдуть попри пам’ятник Міцкевичу, до площі Галицької автобуси їдуть хаотично. Пропонуємо реорганізувати рух таким чином: крайня права смуга відводиться для руху у напрямку площі Галицької та до проспекту Шевченка, середня смуга використовуватиметься для руху виключно на площу Галицьку, а ліва – для розвороту, так, як вона і використовується зараз», – зауважив тоді працівник ЛКП «Львівавтодор» Ігор Могила.

Дію смуги призупинили до впровадження малого транспортного кільця.

Нагадаємо, на частині вулиці Дорошенка заборонять проїзд приватного транспорту.


Читайте також:
17 Квітня, 2018 02:05
Mykola Мені ото цікаво коли ця камісія займеться розміткою якої нема. те що знак повісили це добре, але більшість наших бидло водятлів їх будуть ігнорити. Потрібна розмітка
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!