На швидкісних трасах пропонують встановлювати дорожнє огородження з розривами

1618 0
Відстань між огородженням має становити 10 м.
Фото: passco.com.ua

Фото: passco.com.ua

На дорогах загального користування пропонують робити технологічні розриви в огороджені між розділювальними смугами. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

Читайте також: Через міста та села можуть заборонити будувати швидкісні траси

За його словами, робити розриви в огородженні необхідно кожні 10 м. Це дозволить за необхідності проїхати спецавтомобілям – швидкій, пожежній допомозі або снігоприбиральній техніці зручно та швидко за призначенням.

«Також такі розриви за можливості доречно було би використовувати у разі ДТП та інших надзвичайних ситуаціях для швидшої ліквідації наслідків аварій», – вважає Лев Парцхаладзе.

Натомість у нинішніх ДБН передбачені дорожні огородження по розділювальні смузі на всій протяжності дороги без розривів. 

Читайте також: На дорогах із інтенсивним рухом будуватимуть багаторівневі розв’язки

Нагадаємо, 1 вересня в Україні запрацювали оновлені Державні будівельні норми, які регулюють проектування й будівництво доріг, вулиць і велосмуг.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!