На скандальній земельній ділянці на Зеленій погодили будівництво житлового будинку. Візуалізація

3546 0
Раніше земельну ділянку незаконно вилучили з реєстру комунальної власності.
Візуалізація ЛМР

Візуалізація ЛМР

У Львові на вулиці Зеленій, 115в погодили будівництво багатоквартирного будинку з паркінгом та громадськими приміщеннями. Відповідні містобудівні умови та обмеження на проектування затвердили під час засідання виконавчого комітету ЛМР сьогодні, 7 грудня.

Висота будівлі не має перевищувати 20 м, а відсоток забудови ділянки площею 0,1 га – 45%. Від сусіднього 5-поверхового будинку новобудову відділятимуть 16 м. Відкритий паркінг із накриттям розташують із внутрішньої сторони будинку. Одна секція будинку буде п’ятиповерховою, інша – чотириповерховою.

Забудовником є ТзОВ «Будівельно-інвестиційна група "Прайм"». Компанія належить Василю Жуковському. Він також володіє ще декількома будівельними компаніями та ГО «Львівський обласний центр розвитку місцевого самоврядування».

Додамо, що у 2015 році на місці наявного тоді пункту прийому склотари забудовник запропонував звести багатоповерхівку, проти чого виступили мешканці прилеглих будинків. На їхню думку, номера 115в – не існує, також не відомо, яким чином ділянка перейшла від територіальної громади у власність забудовника. Втім нині, за словами директорки юридичного департаменту Гелени Пайонкевич, земельні питання вирішили, натомість забудовник віддасть 200 кв. м першого поверху під приміщення громадського значення.

Вікторія Ейсмунт

Візуалізація ЛМР


Читайте також: