«Онур» та «Автомагістраль-Південь» програли у двох тендерах майже на 400 млн

8744 0
Найнижчі цінові пропозиції надійшли від компаній «Дорлідер» та «Рома».
фото: lifedon.com.ua

фото: lifedon.com.ua

Компанії «Онур конструкціон інтернешенел» та «Автомагістраль-Південь» поступилися у двох тендерах на ремонти автомобільних доріг у Львівській області на загальну суму майже 400 млн грн.

Згідно з даними платформи державних електронних закупівель, під час тендеру на ремонт двох ділянок автодороги Миколаїв – Жидачів – Калуш  у Жидачівському районі Львівської області, очікуваною вартістю 256, 79 млн грн перемогла компанія «Дорлідер», яка запропонувала найнижчу ціну – 224 млн 890 тисяч грн, що на 10 тисяч грн менше від пропозиції «Онура». «Автомагістраль-Південь» була готова виконати ці роботи за 244 млн грн.

Читайте також: На ремонт дороги Львів-Самбір-Ужгород витратять понад 740 мільйонів гривень

Натомість у тендері на ремонт двох ділянок автодороги Рава Руська – Гайок в Сокальському районі Львівської області дві згадані компанії обійшло ПП «Рома».

За очікуваної вартості робіт в 127 млн грн, ця компанія під час учорашнього аукціону запропонувала 118 млн 700 тисяч, що на 100 тисяч грн менше, ніж пропозиція «Автомагістралі». Натомість «Онур» був готовий виконати цей ремонт за 126,9 млн грн.

Згідно з умовами тендерів, роботи слід виконати до кінця цього року.

Кінцевим бенефіціаром ПП «Рома» є депутат Львівської обласної ради Роман Демична. 

БК «Дорлідер» зареєстрована в Одеській області та за даними видання «Наші гроші», належить Хачику Амірханяну. 


Читайте також: