Онур відремонтує вулицю Збиральну у Львові за понад 19 млн гривень

1367 0
Наразі очікують підписання договору із підрядником.
Фото: google-maps

Фото: google-maps

У тендері на ремонт вулиці Збиральної у Залізничному районі Львова перемогло ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», яке замість 20 мільйонів запропонувало відремонтувати вулицю за трохи більше 19 млн гривень. Намір укласти договір із підрядником оприлюднили на сайті електронних закупівель Prozorro.

Відповідно до технічної документації, підрядник має у першу чергу провести підготовчі роботи: почистити колодязі, зняти асфальтобетонне покриття дороги, зрізати чагарники, вивести будівельне сміття. Після цього дорожнє покриття замостять асфальтом, облаштують вуличне освітлення, а тротуари замостять бруківкою. Крім цього, на вулиці планують замінити комунікації. Ремонт будуть виконувати у дві черги впродовж двох років. Протяжність дороги сягає понад кілометр.

Читайте також: Історія ремонту Личаківської у цифрах і датах. Візуалізація

У Львові компанія відома низкою масштабних ремонтів та реконструкцій. Зокрема, ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» прокладала трамвайну колію на Сихів, займалася ремонтом вулиць МечниковаЛичаківськоїБілогорща, Котляревського, Коновальця та Городоцької, а у січні компанія виграла тендер на реконструкцію Замарстинівської.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар