Осінь у кадрі. Топ-9 локацій Львова для атмосферної фотосесії

3691 0
Барвисті кольори осіннього листя, містичні тумани та останні крихти осіннього тепла надихають до спроби вполювати гарний момент у об’єктив. Tvoemisto.tv підказує, де у Львові можна зробити осінню фотосесію.
ілюстративне фото: discoverukraine.com.ua

ілюстративне фото: discoverukraine.com.ua

Гора Баба Род

Маловідома гора з висотою 294 м розташована між нинішніми вулицями Старознесенською, Польовою та залізничною колією. З IX до XII століття тут було капище Рода та Рожаниці і давнє городище. З цього місця відкриваються чудові краєвиди на Львів.

Парк імені Івана Франка

Вважається найстарішим міським парком України. Виник на території колишніх міських ланів, які стали власністю багатої міщанської родини Шольц-Вольфовичів. Нині на території парку розташовані приміщення українського союзу охорони природи, будиночок садівника, альтанка і дитячий майданчик з гойдалками.

Лиса гора (гора Лева) у парку Кайзервальд

Пам’ятка природи місцевого значення висотою 389 м. Історія гори розпочалась ще в далекому ХІV ст., коли на горі розміщувався другий замок-палац короля Лева Галицького. У 1340 р. під час нападу на місто ляхів замок короля Лева зруйнували, проте його не стали відбудовувати. Протягом багатьох років гора була повністю спустошена, саме тому її почали називати Лисою горою. Чудова заміна людному Високому замку.

Стрийський парк

Один із найстаріших та найгарніших парків Львова, пам'ятка садово-паркового мистецтва національного значення. Вважався найгарнішим парком міжвоєнної Польщі.

Лісопарк «Погулянка»

Ще один парк з невеличким озерцем зможе стати гарним тлом для фотосесій. Розташований між вулицями Пасічною, Вашингтона, Зеленою та місцевістю Погулянка. Північна частина парку межує з Ботанічними садом Львівського університету. Найзручніше до «Погулянки» можна дістатися трамваєм № 7, кінцева зупинка якого розташована неподалік від головного входу в парк.

Читайте також: Нетуристичний Львів: пивний сад, відьмин будинок та вермут «Квіти Погулянки»

Чортові Скелі біля Лисинич

Група скель, а також пагорб і пам'ятка природи місцевого значення. Розташовані біля південної околиці села Лисиничі, між Львовом та Винниками, у межах Винниківського лісопарку. Максимальна висота скель — 20 м. До скель можна піднятися з села Лисиничі або з автодороги Львів — Винники (від зупинки «Винниківське озеро»).

Проїзд Крива Липа

Колишній пасаж Гаусмана, збудований у 1893-1895 рр. власником «Гранд-готелю» Єфраїмом Гаусманом. Ансамбль пасажу утворювали будівлі, зведені у стилі історизму та класицизму. У радянські часи називався Жовтневим проїздом. Нинішня назва походить від 150-річної липи в центрі проїзду, довкола якої встановили лавку для закоханих.

Дворик на могильних плитах

Старовинний дворик Вірменської церкви оточений, окрім самої церкви, палацом архієпископів та колишнім жіночим монастирем. Будівлі зведені ще у XIVст. на гроші вірменських купців.

Двір з конюшнею-фотостудією

У дворі будинку за адресою Глібова, 15 розмістилась невелика хатинка, побудована з ламаного каменю з цегляними вставками. До неї веде під’їзд, прикрашений панно на стелі, і двері з вітражами. Колись у хатинці розміщувалась конюшня, тепер тут обладнали фотостудію.

Ольга Гуцол,

Фото: Вікіпедія, Charavara.com, lviv1256.com, Tvoemisto.tv

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!