Пасажирські автоперевезення у Львові опинилися в глухому куті

5419 0
Дія тимчасових угод на перевезення пасажирів у Львові закінчується 30 червня, однак станом на сьогоднішній ранок Львівська міська рада не провела засідання з автопідприємствами щодо найближчого майбутнього.
фото: tsn.ua

фото: tsn.ua

За словами голови Асоціації перевізників Львівщини Івана Велійки, до цього моменту представники управління транспорту ЛМР поки не скликало перевізників на розмову і не пропонували варіанти вирішення проблеми. На його думку, ситуація з пасажирськими перевезеннями у Львові зайшла в глухий кут.

«Ситуація зайшла в глухий кут, бо практично якогось легітимного рішення врегулювання проблеми я не бачу» – сказав він.

Читайте також: Непереможна маршрутка. Чому у Львові так складно змінити транспортну систему

Іван Велійка сподівається, що за два останні дні місяця буде знайдено вихід, інакше пасажирські перевізники від суботи працюватимуть поза правовим полем.

«Або буде ухвалено якесь рішення до першого липня або перевізники будуть працювати поза правовим полем, оскільки закінчується дія тимчасових дозволів. Я не думаю, що будуть зупинятися, але будуть працювати поза правовим полем» –наголосив голова Асоціації перевізників Львівщини.

Він Львівщини зазначив, що із поточної кризи на ринку пасажирських перевезень у Львові можна було би вийти, якби міська влада замість лотів, що були виставлені на конкурс навесні цього року, почала видавати окремі дозволи на кожен маршрут.

«Це єдиний варіант. Цього якби закон не забороняє, це не діюча схема, за якою працювали до того за тимчасовими угодами три місяці» – сказав Іван Велійка.

За його словами, ситуація патова у зв’язку із тим, що окремі громадські організації через дніпровський суд заблокували взагалі будь які дії управління транспорту і Львівської міської ради щодо конкурсу

«Дніпровський суд взагалі заборонив проводити конкурс. Ситуація фактично патова, якщо не матова» – підкреслив він.

Як повідомлялося, наприкінці березня цього року виконком Львівської міської ради видав компаніям-операторами ринку пасажирських автоперевезень тимчасові дозволи на перевезення до 30 червня цього року.

Конкурс на пасажирські перевезення був заблокований судом за позовом громадських організацій. Термін попередніх угод з перевізниками за результатами минулого конкурсу, закінчився 1 січня 2017 року.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!