Перезавантаження ЛКП “Лев”: 10 фото до і після Року змін

15121 1
Львівське комунальне підприємство “Лев” за останній рік перетворилося на сучасну клініку і центр допомоги безпритульним тваринам.
Фото надано ЛКП "Лев"

Фото надано ЛКП "Лев"

У радянські часи було створено “утилізаційний цех”, який розглядав собак як сировину і здавав їхні шкурки та кістки (на кісткове борошно). 2003 року він перетворився в ЛКП “Лев”, але масові вбивства собак тривали, адже проблема безпритульних тварин у місті існувала давно. 2007 року вбивства припинили, але залишалась потреба регулювати чисельність тварин гуманним способом. ЛКП стало чимось на кшталт міні-притулку, де були неналежні умови, відсутність корму, медикаментів, бруд та фекалії у вольєрах. Несистемні вибіркові стерилізації не мали ефекту, кількість собак на вулиці не зменшувалась.

2015 року ЛКП очолив новий директор Олег Мацех, який розпочав докорінні зміни.

За кошти благодійників, кошти міського бюджету та грант Єврокомісії вдалося провести капітальний ремонт приміщень, тут з’явились системи тепло-, водопостачання та каналізація, собаки стабільно харчуються сухим кормом, ЛКП використовує сучасні засоби відлову тварин.

Діє програма Відлов-Стерилізація-Вакцинація-Прилаштування/Відпуск та масштабна соціальна кампанія «Прихистіть», а 2016 року на ЛКП буде відкрито Центр адопції тварин.

ЛКП не є притулком. Потрапляючи сюди, безпритульний собака отримує лікування, вакцинацію (в тому числі від сказу), проходить стерилізацію, йому вживлюють електронний чіп і вносять до єдиної бази даних. Якщо тварину не вдається прилаштувати, здорового, безпечного та соціалізованого собаку відпускають на місце відлову (часто під нагляд соціального опікуна).

У березні 2016 року на ЛКП запрацювала Перша Ветеринарна Комунальні Клініка, де обладнано кабінет терапії, кабінет хірургії, діє цифрова рентген-діагностика, УЗД, ЕКГ, вимірювання пульсу і артеріального тиску, є власна лабораторія та стаціонар.

Тут працює команда досвідчених фахівців. Клініка спеціалізується на лікуванні та стерилізації собак і котів, але на консультацію приймає усіх домашніх тварин. Клініка надає консультації, послуги з лікування, усі види стерилізації собак і котів. Наразі ціни на послуги можна дізнатися за телефоном ЛКП (068) 535-45-45, оскільки триває постійне розширення переліку послуг клініки. Скоро запрацює новий сайт ЛКП «Лев», де буде опубліковано прейскурант на усі послуги Першої Комунальної Ветеринарної Клініки.

Клініка надає послуги безпритульним тваринам та домашнім тваринам. Кошти, які господарі сплачують за лікування домашніх тварин, спрямовуються на потреби безпритульних собак Львова.

Зараз графік роботи клініки, як і графік роботи ЛКП – щодня без вихідних з 8:00 до 20:00 год, але у найближчий час клініка перейде на цілодобовий режим роботи (адреса: Львів, вул. Промислова, 56).

Також у 2016 році на повну потужність запрацює Служба порятунку тварин (у співпраці з поліцією).

Вже зараз ЛКП успішно рятує тварин, які потрапляють в ДТП чи отримують складні травми, тут почали проводити остеопластику.

На ЛКР є грумінг. Цього року також заплановано продовжити упорядкування території, заміну кліток у вольєрах на клітки з нержавіючої сталі (які надійні і витримують постійну дезінфекцію). Передбачене фінансування ЛКП “Лев” на 2016 рік: 2 млн грн – загальний фонд міського бюджету (з/п, енергоносії, медикаменти, транспорт), 2,5 млн грн – бюджет розвитку: кошти на Центр адопції, новий спеціальний автомобіль, реконструкцію вольєрів.

До речі, тепер в ЛКП новий директор Оксана Кошак. Олег Мацех, як і було задекларовано, працював на цій посаді упродовж року. Дія його контракту завершилась в кінці лютого 2016 року.

Детальніше зі звітом роботи за 2015 рік ЛКП «Лев» можна ознайомитись за посиланням.

Фото надано ЛКП "Лев"


Читайте також:
14 Березня, 2017 14:50
Роксолана Я мені шкода цих собак як подивилась відео зразу почала плакати
[***]://tvoemisto.tv/human.php?precode=187585118764569
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!