Петицію про відмову від маршруток розглянуть на сесії Львівської міськради

1827 1
Петиція за тиждень набрала необхідну кількість підписів.
Фото: imagecdn1.luxnet.ua

Фото: imagecdn1.luxnet.ua

Петицію про відмову від маршруток розглянуть на сесії Львівської міськради. Про це повідомляє керівник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Орест Файфурка на своїй сторінці у Facebook.

Станом на ранок понеділка, 28 січня, петиція за вимогу відмовитись у Львові від маршруток та перейти на електротранспорт і автобуси зібрала 642 підписи з 500 мінімально необхідних для її розгляду.

Читайте також: Бруківка чи асфальт: у Львові зареєстрували дві петиції щодо вулиці Бандери

В петиції запропоновано провести транспортне моделювання міста та розробити дворічний план повної відмови міста від маршрутних таксі з подальшим переходом на тролейбуси, електроавтобуси та автобуси з більшою пасажиромісткістю, які курсуватимуть за чітко визначеним графіком.

Окрім того, авторка петиції вимагає забезпечити громадський транспорт пандусами та спеціально обладнаними місцями для людей з інвалідністю, а також встановити електронне табло з часом прибуття транспорту на зупинках. Оскільки петиція набрала необхідну кількість підписів, в міськраді тепер зобов'язані дати на неї відповідь.

Читайте також: В яких містах України сплачують за проїзд більше, ніж у Львові

Нагадаємо, в січні минулого року на Львівщині зросла вартість проїзду на приміських та міжміських маршрутах. З 1 вересня 2017 року підвищилася вартість проїзду у львівському електротранспорті. 18 грудня у львівських маршрутках проїзд подорожчав до 5 грн. З 20 січня цього року приватні перевізники Львова скасували пільговий проїзд для пенсіонерів. Проте пільги залишилися для пасажирів комунального транспорту міста.


Читайте також:
29 Січня, 2018 13:37
Анатолій Шамрін Петиція це корупційна складова резонансного злочину. Спочатку міськрада дає волю маршруткам. А потім без єкономічного аналізу відбирає. Є Регуляторний Закон України по якому пришелпкуваті, петиції, Устави міста, сліхання купок своїх слухачів - не можуть бути вище Закону і Конституції. Для розпуску цієї Ради достатньо її Закриті від громадян сессії!!! Перевізники, комунальний транспорт, громада і міська рада, повинні провести аналіз. А потім шукати компроміс до порядку. А так зараз грант почнуть деребанити!!!
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!