У Львові кинули димову шашку на площі Ринок та пікетували ТРК «Люкс». Фото, відео. Доповнено

18626 3
Поліція ситуативно перекриває рух за маршрутом руху колони.
Фото: Вікторія Ейсмунт

Фото: Вікторія Ейсмунт

На площі Ринок у Львові мітингувальники запалили димову шашку та обмежили рух центральною частиною міста. За свідченнями очевидців, метою акції вони називають 5-річчя Революції Гідності, більше деталей не розголошують.

Серед пікетувальників є представники ГО «Розвиток громади», «УСУ АТО» і «Обласна спілка соціального захисту учасників АТО і сімей загиблих».

Поліція ситуативно перекриває рух за маршрутом руху колони. Пікетувальники рухались від будівлі обласної прокуратури до Антимонопольного комітету, поліції на площу Ринок, де і запалили димову шашку. Далі пішли до Львівської обласної державної адміністрації. Поліція перекрила рух на Винниченка, а весь транспорт пропускає по вулиці Підвальній.

«Акцію протесту організували на знак пам’яті наших побратимів, майданівців, вбивці яких досі ходять на волі. Влада нікого не покарала, тому ми будемо робити безстрокові акції, якщо нас далі не почують», — розповів у коментарі Tvoemisto.tv учасник акції, член Української спілки учасників АТО Сергій Лейченков.

Далі колона пішла до редакції видання Zaxid.net, оскільки, за словами Сергія Лейченкова, «це єдине видання, яке нас завжди плюндрує, у чомусь абсурдному звинувачує, висмоктує фекові новини з пальця». Ймовірно, йдеться про розслідування, які опублікувало видання про незаконну діляльність громадської організації ГО «Розвиток громади» та Спілки учасників АТО — «Фантастична четвірка», «50 гектарів раю», «Скнилівська комедія».

«У нас виходила серія публікацій про скуповування земель через учасників АТО. У Солонці, Скнилові, Стрілках —розширення комплексу "Едем Резорт". У цих схемах брали участь члени тих організацій, які до нас сьогодні прийшли в гості. Можливо, саме наші розслідування стали причиною візиту до редакції», — розповів у коментарі Tvoemisto.tv журналіст Zaxid.net Андрій Дрозда.

Активісти заблокували приміщення редакції ТРК «Люкс», яке розташоване на площі Галицькій, та намагалися увірватися всередину. Оскільки з редакції Zaxid.net до них ніхто не вийшов, станом на 12:30 пікетувальники розійшлися, проте повідомили, що порадяться з юристами і, можливо, подадуть на видання в суд за образу честі та гідності.

Фото Zaxid.net

22 Грудня, 2018 14:52
Верба Розвиток громади проплачена банда відморозків
22 Грудня, 2018 10:44
Петро Може цим псевдоактивістам пора зайнятись чимось більш корисним, наприклад відродженням знищених заводів, автобусного,автонавантажувача, полярона,конвєрного,сільгосп ага і т.д. щобїм було де застосувати свою енергію,а також мешканці міста мали робочі місця.
22 Грудня, 2018 10:44
Петро Може цим псевдоактивістам пора зайнятись чимось більш корисним, наприклад відродженням знищених заводів, автобусного,автонавантажувача, полярона,конвєрного,сільгосп ага і т.д. щобїм було де застосувати свою енергію,а також мешканці міста мали робочі місця.
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!