«Пласт» визнали Національною скаутською організацією України

1527 0
Закон допоможе внормувати підтримку пласту з державного бюджету та з бюджетів місцевого самоврядування.
фото: фейсбук-сторінка "Пласт. Львів"

фото: фейсбук-сторінка "Пласт. Львів"

Депутати Верховної Ради України проголосували за проект Закону, що визнає та підтримує «Пласту» як Національноу скаутську організацію України. Про це йдеться на сайті парламенту.

Читайте також: У Львові відзначили День Пласту. Як це було. Фото

У пояснювальній записці ініціатори законопроекту пишуть, що Закон допоможе законодавчо внормувати підтримку пласту з державного бюджету та з бюджетів місцевого самоврядування.

«Пласт – за 30-років своєї відродженої діяльності в Україні – став не лише найбільшою молодіжною організацією із найчисельнішою членською базою (понад 8000 членів), але і найчисельнішою скаутською організацією на всьому пострадянському просторі, включно із країнами Балтії», – йдеться у записці.

Читайте також: Пласт зібрав на спільнокошті більше мільйона на розвиток організації

«Пласт» – скаутська організація України, метою якої є сприяти всебічному патріотичному вихованню і самовихованню української молоді на засадах християнської моралі. Будучи неполітичною і позаконфесійною організацією, Пласт виховує свідомих, відповідальних та повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільнот, і провідників українського суспільства.

 

 


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар