Поблизу львівського аеропорту побудують готель та офісний центр. Візуалізація

4874 0
Очікується, що тут відкриють готель міжнародної мережі Hilton.
Фото надали в ЛМР

Фото надали в ЛМР

Біля Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького на вулиці Любінській, 191б побудують офісний та офісно-готельний центри з підземною стоянкою для авто. Відповідні містобудівні умови та обмеження погодили під час засідання виконавчого комітету сьогодні, 27 червня.

Будівництво вестимуть на ділянках 0,2 га та 0,4 га. Висота будівель не має перевищувати 28 м. Як зазначив під час засідання виконавчого комітету головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, офіси та готель розташують між Любінською і Ряшівською проектованою. Очікується, що тут відкриють готель міжнародної мережі Hilton.

Згідно з даними системи Youcontrol, керівником ПП «Галмодерн», яке є збирається вести будівництво біля аеропорту, є Руслан Юрчак, а власницею фірми – Наталія Оношко. Вона ж володіє низкою поліграфічних та фінансових компаній, серед яких АТ «Адамант». Львівські ЗМІ пов’язують його із групою компаній Avalon та львівським бізнесменом і депутатом Григорієм Козловським.

Нагадаємо, на території львівського Парку культури імені Богдана Хмельницького планують збудувати готель міжнародної мережі Hilton

Візуалізацію надали в ЛМР


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар