Поблизу проспекту Чорновола у Львові побудують офіс-центр зі скляним фасадом. Візуалізація

6036 0
Висотність будівлі не має перевищувати 35,2 м.
Візуалізація ЛМР

Візуалізація ЛМР

На вулиці Ржегоржа, 21, що неподалік проспекту Чорновола та вулиці Липинського у Львові, планують побудувати офісний центр зі скляним фасадом. Відповідні містобудівні умови та обмеження на проектування будівлі ухвалили на засіданні виконкому ЛМР сьогодні, 10 серпня.

За цільовим призначенням земельна ділянка, площею 0,0394 га, належить для будівництва та обслуговування будівель громадської забудови. Гранична висотність забудови тут не має перевищувати 35,2 м від найнижчої відмітки на землі. Максимально допустимий відсоток забудови – 93,0 %.

Крім офісів, у будівлі запроектували торгові приміщення та дитячий центр дозвілля на першому та другому поверхах. Від наявних будинків поблизу нового будівництва має бути відстань не менше 10 м з одного боку та 6 м з іншого.

Замовницею будівництва є Галина Мазур, яка мешкає у с. Раковець Пустомитівського району. 

Візуалізація ЛМР

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!