Полегшити поворот. На Науковій змінять організацію руху. Схема

2237 0
На частині вул. Наукової у Львові змінять організацію руху транспорту, щоб полегшити складний поворот на вул. Княгині Ольги.

Таке рішення ухвалила міська комісія з безпеки дорожнього руху. Йдеться про поворот для транспорту, який їде по вул. Науковій з боку Кульпарківської, але повертає на вул. Княгині Ольги або ж розвертається поблизу «Оптіма плази», адже повернути на вул. Княгині Ольги безпосередньо на перехресті неможливо, передає видання Zaxid.net.

Як зазначив спеціаліст управління транспорту ЛМР Костянтин Баранюк, зараз автомобілі не можуть одразу повернути на вул. Княгині Ольги з Наукової, адже змушені пропускати автомобілі, які їдуть у зустрічному напрямку. Крім того, після повороту автомобілі змушені перелаштовуватись одразу в праву смугу руху, перетинаючі дві смуги.

Читайте також: Дві вулиці Львова стануть односторонніми

Щоб спростити цей поворот, запропонували перенести пішохідний перехід на вул. Науковій на інший бік розвороту – далі від перехрестя з вул. Княгині Ольги. Таким чином автомобілі, які їдуть по Науковій зі Стрийської, пропускатимуть пішоходів, а в цей час транспорт, який їде по Науковій з Кульпарківської, зможе безперешкодно повернути на вул. Княгині Ольги.

Запропонована (вгорі) та нинішня (внизу) схеми руху на вул. Науковій 

Фази роботи світлофорів на розвороті на вул. Науковій
(візуалізація: Zaxid.net)

Додамо, що цим розворотом користуються не лише водії приватних автомобілів. Саме такий поворот перебачений у схемах руку автобусних маршрутів №45 та 51.

Втілити зміни планують наступного року разом із будівництвом велодоріжок та реконструкцією тротуарів на вул. Княгині Ольги, які міська рада планувала на 2017 рік, але перенесла на 2018 рік через брак коштів.

Нагадаємо, частина вулиці Стуса, яка була односторонньою, стане двосторонньою. Також змінять схему повороту з Липової Алеї на вул. Стуса. 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар