Польща відновила карантин для авіапасажирів з України

2631 0
Україну вилучили з переліку країн поза межами Євросоюзу, з аеропортів яких пасажири мають право в’їжджати на територію Польщі без обов’язкового карантину.
фото: укрінформ

фото: укрінформ

Із 3 липня Польща відновлює обов’язковий 14-денний карантин для авіапасажирів, які прилітають з України. Попередньо таке рішення скасували 1 липня. Про це повідомляє Аvianews.com з посиланням на розпорядження міністра внутрішніх справ Польщі.

Зокрема, Україну вилучили з переліку країн поза межами Євросоюзу, з аеропортів яких пасажири мають право в’їжджати на територію Польщі без обов’язкового карантину.

Читайте також: Єгипет із 1 липня почне приймати міжнародні рейси з туристами

Документ передбачає і інші зміни. У розпорядженні розширили перелік категорій, які звільняють від проходження карантину після перетину кордону. Йдеться про учнів, студентів різних форм навчання, слухачів закладів післядипломної освіти, аспірантів, які документально доведуть на кордоні факт навчання в Польщі. Також ця норма поширюється на вчених, які проводять тут наукову чи дослідницьку роботу.

Як і раніше, від проходження 14-денного карантину у Польщі звільняються члени екіпажів повітряних та морських суден; люди, які працюють на морських видобувних платформах, виконують роботи щодо реалізації стратегічних енергетичних проєктів; водії, які виконують міжнародні пасажирські перевезення; екіпажі потягів міжнародного сполучення.

Читайте також: Які країни відкриють свої кордони цього літа. Перелік і дати

На карантин не відправляють членів дипломатичних місій, представників міжнародних організацій та членів їхніх сімей, громадян ЄС і їхніх найближчих родичів, резидентів інших країн ЄС, які прямують через Польщу транзитом.

Нагадаємо, що з 15 червня в Україні запровадили адаптивний підхід до самоізоляції/обсервації українців і громадян інших країн, які прибувають з-за кордону. Країни ділять на дві зони, відповідно до кількості активних випадків Covid-19 на 100 тис. населення.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!