Потік іноземних туристів на Львівщину зріс. Найбільше поляків, турків та німців

4305 0
Протягом 2016 року клієнтів у готелях побільшало на 27%, а відвідуваність санаторіїв навпаки знизилася на 10%.
фото: gidy.lviv.ua

фото: gidy.lviv.ua

Таку інформацію оприлюднило Головне управління статистики Львівської області, спираючись на дані відвідування готелів, санаторіїв та інших закладів такого типу. Із 861 тисячі відвідувачів іноземці складали понад 106 тисяч осіб (12%). У порівнянні з 2015 роком, потік іноземців зріс на 46,9%. 
 
«Найбільша кількість іноземних громадян, що зупинялися у готелях та аналогічних засобах розміщування, прибули з Польщі (27,1 тис.), Туреччини (9,8 тис.) та Німеччини (7,4 тис.). Серед іноземців, оздоровлених у санаторно-курортних закладах, переважали громадяни з Молдови (3,6 тис.), Польщі та Білорусі (по 3,0 тис.)», – йдеться у звіті управління статистики.
 
Читайте також: У Львові хочуть розширити туристичний центр. Які локації «віддадуть» туристам
 
Через туроператорів Львівської області українці відвідали 67 країн світу. З них найбільшою популярністю користалися Туреччина, Єгипет, Болгарія, Польща та Греція. Більшість клієнтів львівських турагенцій – внутрішні туристи (54,2% від загальної кількості обслужених туристів). 
 
Протягом 2016 року на Львівщині діяли 287 готелів та 56 санаторіїв та курортів. 
 
Нагадаємо, управління туризму Львівської міськради в цьому році також очікує зростання потоку туристів через появу у Львові авіаперевізників-лоукостів, що вимагатиме нових готелів та подібних закладів. 
 
Читайте також: Ryanair у Львові: шанс на розвиток міста чи летюча маршрутка з алкотуристами? 
 
 
Опублікувала Зоя Красовська

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!