Президент скасував військовий парад на День Незалежності

1334 1
Натомість він обіцяє свято у новому форматі.
Фото: Українська правда

Фото: Українська правда

Президент Володимир Зеленський скасував щорічний військовий парад до Дня Незалежності, який святкують 24 серпня. Про це він повідомив у відео, яке опублікував на своїй сторінці у Фейсбук.

Читайте також: У Львові військовим-контрактникам платитимуть із бюджету по 25 тисяч гривень

За його словами, 300 млн гривень, які планували витратити на парад, видадуть преміями для військових. Водночас саме свято проведуть у новому форматі.

«Хочу поділитися з вами нашою новою ідеєю. Зазвичай, на День Незалежності у нас проходить військовий парад. Помпезний і недешевий. Мені здається, що цього року краще ці гроші виділити нашим героям, нашим військовим. І ми прийняли рішення виділити 300 млн гривень на премії. Це солдати строкової служби, це сержанти, офіцери, всі. І обов’язково військові, які виконують завдання в зоні проведення операції Об’єднаних сил», — сказав Володимир Зеленський.

Читайте також: Українським дівчатам дозволили навчатись у військових ліцеях

Нагадаємо, торік на параді до Дня Незалежності у Києві вперше за дев'ять років взяла участь військова авіація. Також вперше пролунало привітання «Слава Україні! — Героям Слава!».

 


Читайте також:
10 Липня, 2019 13:41
666 ... найкраща риба це вже не ота "ковбаса" , а "гречка" ... (от якби "вони" її хлопцям ще із своїх гаманів насипали ) ... Слава Україні ! ...