Процедуру відкриття банківських рахунків спростять: що зміниться?

1578 0
Національний банк України має намір спростити порядок відкриття, використання й закриття банками рахунків клієнтів у національній та іноземних валютах. Проект передбачає скорочення кількості документів для відкриття рахунків юридичним особам.
фото: vkurse.ua, www.finosvita.com.ua, www.dreamhome.ua

фото: vkurse.ua, www.finosvita.com.ua, www.dreamhome.ua

Про це йдеться на сайті НБУ з посиланням на проект постанови, оприлюднений для громадського обговорення, яке триватиме до 3 вересня, – пише УНІАН.

Зокрема, проект передбачає:

- скорочення кількості документів для відкриття рахунків юридичним особам,

- можливість формування банком справи з юридичного оформлення рахунку клієнта в електронному вигляді,

- розширення режиму функціонування поточних рахунків фізичних осіб.

Читайте також: Як створити власний бізнес: від ідеї до реалізації. Інструкція від експерта

Також НБУ має намір знизити граничну суму готівкових розрахунків між фізичними особами до 50 тисяч гривень із 150 тисяч гривень, які діють сьогодні. Відповідний проект постанови опубліковано для громадського обговорення, яке триватиме до 25 серпня. Ініціативи щодо обмеження готівкових розрахунків за одночасного спрощення безготівкових платежів, як наголошують в НБУ, є невід'ємною частиною процесу реформування фінансового сектору держави з метою наблизити Україну до європейських стандартів життя, прискорити зниження масштабів тіньової економіки та сприяти забезпеченню стабільної роботи банківської системи.


...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!