Приватбанк запускає перший в Україні проєкт, що розпізнаватиме поведінку шахраїв

2114 0
Його мають запровадити до кінця цього року.
Фото: hyser.com.ua

Фото: hyser.com.ua

ПриватБанк запускає перший в Україні проєкт поведінкової біометрії, який дозволить розпізнавати серед клієнтів шахраїв за допомогою поведінки. Про це повідомляє прес-служба установи.

Поведінкова ідентифікація працюватиме в додатку «Приват24» з використанням технології NuDetect. В основі технології – використання штучного інтелекту, який аналізуватиме поведінку користувачів додатку та створюватиме профайли їхньої поведінки, що міститимуть понад 300 унікальних параметрів. За параметрами система буде визначати: є користувач додатку справжнім чи шахраєм.

Читайте також: Приватбанк запустив випуск віртуальних банківських карток

Також зазначають, що використання нової технології має зменшити кількість випадків шахрайства та зломів пристроїв, що зробить безпечним й інтернет-банкінг. Біометричні дані банк обіцяє тримати конфіденційними.

Додамо, що проєкт поведінкової біометрії банк запровадить спільно з платіжною системою MasterCard до кінця 2019 року.

Нагадаємо, ПриватБанк і Visa оголосили про запуск в Україні системи біометричної оплати покупок FacePay24 для роздрібних торговельних мереж. Спільний проєкт став першим в Україні запуском біометричної оплати покупок в офлайн-торгівлі. За допомогою Privat24 ця можливість доступна всім клієнтам ПриватБанку і будь-яким офлайн- та онлайн-покупцям....

Читайте також: