П’ятеро песиків у Львові шукають нові домівки. Фото

1292 0
Забрати песиків можна за адресою: вулиця Промислова, 56.
фото: ірини шелест та марти возної

фото: ірини шелест та марти возної

П’ятеро вихованців ЛКП «Лев» шукають нових господарів. Забрати песиків можна у Львові за адресою: вулиця Промислова, 56.

Вульфік - молодий собака, який потрапив до ЛКП «Лев» травмованим внаслідок ДТП. Ветлікарі поставили його на лапи, тож тепер Вульфік готовий переїхати у нову родину, де він зможе проходити реабілітацію після важких травм.

Марк - чотирилапий красень, який потрапив на підприємство на лікування, тому що мав пухлину на шиї. Ветлікарі Першої комунальної ветеринарної клініки зробили Марку надважку операцію, яка була успішною, тож тепер хвостатий шукає люблячу сім‘ю.

Собака середнього віку Дін. Чотирилапий потрапив в ЛКП «Лев» у дуже занедбаному стані, був брудним, а все його хутро – скуйовдженим. Видно, що хвостаний донедавна був домашнім. Дін з радістю контактує з людьми та виконує базові команди, але помітно, що він сумує за своїм господарем.

Врівноважений і спокійний Мішаня. Чотирилапий обожнює спілкування з людьми та довготривалі прогулянки, тож стане для свого господаря хорошим другом та компаньйоном.

Молодий собака з чудовим хутром кремового кольору Кевін. Хвостатий  стане для свого господаря вірним другом та пильним охоронцем. Завдяки роботі з нашим кінологом Кевін соціалізувався і уже зараз готовий переїхати до свого нового дому.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!