У Львові відбудеться регіональна зустріч Тезе. Попередня програма

3972 0
Зустріч триватиме у Львові з 27 квітня до 1 травня.
фото: galyleia.org.ua

фото: galyleia.org.ua

Цього року у Львові відбудеться регіональна зустріч Тезе. Вона запланована на період з 27 квітня по 1 травня 2018 року. Учасники житимуть разом із сім'ями львів'ян, у релігійних спільнотах та школах. На офіційному сайті Тезе вже є попередній розклад зустрічі, повідомляє прес-служба ЛМР.

Згідно із програмою, під час зустрічі у Львові пройдуть ранкові та вечірні молитви, Літургії у різних цервах, зустрічі у малих групках з іншими паломниками, семінари на теми віри, соціального життя, культури та мистецтва. Благословення на проведення регіональної зустрічі Тезе у Львові дали Патріарх УГКЦ Святослав, Архієпископ Львівський і Галицький УПЦ (МП) Філарет, Архієпископ Митрополит Львівський РКЦ Мечислав Мокшицький.

Читайте також: Духівники Твого міста. Студентський капелан, який каже «привіт!»

Відповідно до інформації на сайті спільноти Taize, зустріч не призначена для осіб старших за 35 років, окрім випадків, коли вони є лідерами груп осіб молодших за 35. Старших за 35, а також сімей із дітьми запрошують відвідати осередок спільноти у французському селищі Тезе.

17-річні підлітки можуть приїздити на зустріч у супроводі когось, хто старший за 20 років. Окрім того, із собою вони повинні мати документ від батьків, що засвідчує їхню згоду. У документі має бути вказане ім’я супроводжуючої особи, яка юридично відповідатиме за неповнолітнього. 15-16-літні підлітки можуть приєднатися на спеціальну одноденну програму.

Читайте також: Духівники Твого міста: В'язничний капелан Григорій Драус

Для молодих людей з України існує 4 різних можливостей участі у зустрічі: для людей 18-35 років з будь-якого міста за межами Львова, «Програма на один день», можливість для мешканців Львова та тих львів’ян, котрі хочуть прийняти паломників у себе вдома.

Вартість участі у зустрічі складає від 800 до 1000 грн. Ці кошти покривають витрати на їжу, міський транспорт, оренду приміщень для зустрічей, обладнання та інші витрати. Практичну інформацію про регіональну зустріч Тезе можна побачити на офіційному сайті спільноти.

Читайте також: Духівники Твого міста: рабин про Львів та націоналізм

Якщо ви хочете стати приймаючою сім'єю для молодих паломників на 5 днів або якщо у маєте питання чи пропозиції, звертайтесь за номером +380731397192, пишіть на електронну скриньку спільноти lviv@taize.fr або приходьте у Львівський офіс Тезе – на Пекарську 13, щодня з 17.00 до 20.00.

Попередня програма регіональної зустрічі Тезе у Львові

Читайте також: Духівники Твого міста: римо-католицький священник про потребу в інших людях

Нагадаємо, 4 січня в коментарі Tvoemisto.tv активістка спільноти Тезе Олена Кулигіна розповіла, що ініціатива провести зустріч у Львові належить самій спільноті Тезе та є відповіддю на неодноразові прохання з української сторони.

Довідка. Тезе – міжнародна християнська екуменічна спільнота із французського села Тезе. Сьогодні спільнота налічує більше ніж сто монахів різних національностей, що представляють протестантську та католицьку Церкви. Життя у спільноті сконцентроване на молитві та роздумах. Молоді люди із усіх континентів відвідують Тезе протягом цілого року, щоб взяти участь у її житті. Спільнота раз на рік проводить зустрічі паломників з усього світу в обраному місті. Також проводяться регіональні зустрічі, одну з яких і буде організовано у Львові цьогоріч.

Микита Гладченко

Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар