Ректором «Львівської політехніки» переобрали Юрія Бобала

6681 0
Голосування в університеті відбулось вчора, 18 червня.
Фото: zik.ua

Фото: zik.ua

Сьогодні, 19 червня, в НУ «Львівська політехніка» оголосили результати виборів ректора університету. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомили в прес-службі «Львівської політехніки».

Так, за результатами голосування, перемогу здобув чинний ректор університету Юрій Бобало, за якого проголосували 83,85% від усіх, хто мав право голосу (3318 людей). 217 виборців не підтримали жодного кандидата.

Читайте також: Львівський виш увійшов до кращих університетів світу

Усього участь у виборах взяли 3637 виборців – 91,91% від усіх, хто має право голосу.

Додамо, ректора обирають терміном на 5 років. Протягом місяця після оголошення результатів Міністерство освіти має підписати з ним контракт.

Юрій Бобало – кандидат технічних наук (1985), доктор технічних наук (2010), професор. Очолює «Львівську політехніку» з квітня 2007 року. Заслужений працівник освіти України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.

Нагадаємо, днями також відбудуться вибори ректора Львівського національного університету імені Івана Франка.

Олександра Бодняк


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!