Ремонт дороги до пункту пропуску Грушів-Будомєж почнуть навесні 2018 року

4688 0
Переможці тендерів розпочали виготовлення проектно-кошторисної документації.

Виконання ремонтних робіт на автодорогах, які ведуть до пунктів перетину на українсько-польському кордоні, розпочнеться у квітні-травні 2018 року, повідомив в.о. директора департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та ПЕК Львівської ОДА Роман Кокотайло.

«На саме виконання робіт вийдемо орієнтовно в квітні-травні наступного року. Треба документацію належним чином підготувати і щоби були належні погодні умови», –  сказав він у коментарі Tvoemisto.tv.

За словами Кокотайла, у тендерах на ремонт п’яти доріг перемогли дві польські компанії Drog-Bud Sp.z.o.o. і Unibep S.A. Угоди з ними вже укладено, відтак вони розпочали розробку проектно-кошторисної документації, оскільки йдеться про капітальний ремонт.

Згідно з попередніми планами, дорожнє полотно на цих автошляхах оновлять у 2018 році, а загалом здача об’єктів в експлуатацію передбачена 2019 рік.

Йдеться про ремонт 5 ділянок автодоріг у прикордонних районах Львівщини:

  • 20 км по автодорозі Яворів-Грушів
  • 9 км дороги Грушів-Немирів
  • три км шляху від КПП «Смільниця» до Старого Самбора
  • 46,4 км дороги Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий
  • 53,17 км дороги Червоноград-Рава-Руська

Загалом заплановано відремонтувати майже 130 км автошляхів, що ведуть до кордону з Польщею.

У вересні 2015 року Україна і Польща уклали кредитний договір про надання 100 млн євро на 30 років під 0,15% річних. Реалізація цього договору передбачає фінансування проектів з розвитку прикордонної дорожньої інфраструктури та облаштування пунктів пропуску українсько-польської ділянки державного кордону, а також інших проектів.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар