Ремонт прикордонних доріг на Львівщині почнуть у жовтні

9150 2
Першими відремонтують траси Яворів – Грушів та Грушів – Немирів.
Фото: shoppingpl.com

Фото: shoppingpl.com

Служба автомобільних доріг Львівщини підписала угоди на ремонт п’яти прикордонних доріг, що ведуть до Польщі. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив керівник Служби автодоріг Львівської області Руслан Кандибор.

Читайте також: Які дороги Львівщини відремонтують у 2019 році. Перелік

«Це буде два в одному: і проектування, і будівництво. Після підписання угоди приступаємо до розробки проектної документації. Вона має пройти експертизу, після чого отримаємо дозвіл ДАБІ. Забігаючи наперед скажу, що цього року в жовтні плануємо зробити відтинки доріг Яворів-Грушів та Грушів-Немирів», – каже він.

Як ідеться на сайті електронних закупівель Prozorro, переможцями тендерів стали дві компанії – польські, що є вимогою польської сторони, яка надавала кредит. Дорогу Грушів-Немирів за 3,5 млн євро ремонтуватиме UNIBEP S.A. Усі інші – КПП «Смільниця» – Старий Самбір (2 млн євро), Яворів – Грушів (6,8 млн євро), Червоноград – Рава-Руська (21,5 млн євро) та Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий (19,5 млн євро) – компанія DROG-BUD Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia. Вони спершу проектуватимуть, а потім і будуватимуть відповідні траси.

Читайте також: На Львівщині ремонтуватимуть дорогу, про яку священик зняв кліп

Нагадаємо, що позику від Республіки Польща надали під пільгове кредитування впродовж перших п’яти років. 60% товарів і послуг від цієї суми мають надати підприємці з польської сторони. Віддавати кредит буде український уряд. 

Ольга КовальЧитайте також:
31 Травня, 2019 10:54
Степан А з літа що мішає ремонтувати????
30 Травня, 2019 18:00
Юрій Скільки можна найобувати нас,
Роботи почались в першій половині квітня,
[***]s://portal.[***]/news/2019/03/19/tsogorich-dorogu-do-punktu-propusku-grushiv-vidremontuyut
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!