Російське видавництво видало книжки львівської письменниці

2076 0
АСТ – одне з найбільших видавництв Росії.
фото: ВСЛ

фото: ВСЛ

Одне з найбільших видавництв Росії АСТ видало книжки дитячої письменниці Галини Вдовиченко «36 і 6 котів» та «36 і 6 котів-детективів». Про це повідомив видавець Олександр Кириленко у Facebook.

Вперше ці книги були опубліковані у «Видавництві Старого Лева».

«В той час, коли путінська пропаганда намагається показати українську культуру другорядною та неповноцінною, є люди, які перекладають і видають українські книжки, зберігаючи в них національний колорит, позначаючи, що саме в Україні вперше було видано цю книжку, а згодом отримують від своїх маленьких читачів добрі відгуки. Це аргумент проти впевненості тих, хто пнеться довести неспроможність усього українського, – від держави до культурного продукту. Я хочу, щоб сусідські діти зростали зокрема й на наших книжках, щоб любили їх. Менше буде проблем у майбутньому», – прокоментувала появу своїх книжок у Росії письменниця.

Видавнича група «АСТ» – одне з найбільших видавництв в Росії, засноване у 1990 році. Це універсальне видавництво, яке випускає художню літературу, нон-фікшн, популярні посібники.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!