Ryanair протягом шести тижнів скасовуватиме рейси. Що робити, якщо ваш рейс скасували

1548 0
Ryanair скасує до 2% рейсів протягом 6-ти тижнів для покращення пунктуальності. Tvoemisto.tv пропонує відповіді на питання, як дізнатися про скасування рейсу та що робити у такому випадку.
фото: ubr.ua

фото: ubr.ua

Вчасність прибуття літаків компанії Ryanair впала нижче 80% протягом перших двох тижнів вересня. Тому компанія вирішила до кінця жовтня щодня скасовувати по 40-50 рейсів. Про це повідомляє lowcostavia.com.ua.

Чому Ryanair скасовує рейси?

Рейси скасовують через страйки диспетчерів, затримки, погодні умови, а також через подовжені відпустки для екіпажів.

За останні два тижні пунктуальність прибуття рейсів Ryanair впала з 90% до 80%. Зменшивши кількість запланованих рейсів на 2%, авіакомпанія зможе відновити пунктуальність до рівня 90%.

Як дізнатися чи ваш рейс Ryanair скасовано?

Якщо ваш рейс скасовано, то Ryanair надішле СМС та email з інформацією, як отримати повернення коштів чи здійснити заміну рейсу.

Якщо ви не отримали email чи СМС про скасування, то ваш рейс запланований без змін.

Переглянути список скасованих рейсів можна за посиланнями:

За скільки часу до відправлення рейсу Ryanair може надіслати повідомлення про скасування?

Авіакомпанія Ryanair повідомила, що пасажирам, рейси яких були заплановані до 20 жовтня включно, вже надіслані повідомлення про скасування і компанія буде надсилати такі повідомлення регулярно.

На сайті інформація про скасовані рейси з’являється у день вильоту.

Що робити, якщо ваш рейс Ryanair скасовано?

Якщо ви отримали повідомлення про скасування рейсу, можна повернути кошти за квиток або безкоштовно перебронювати на інший рейс Ryanair.

  1. Повернення коштів
    Увійдіть у персональний кабінет на сайті Ryanair і оберіть повернення коштів. Ваша заявка буде опрацьована протягом 7 робочих днів.

  2. Безкоштовна заміна рейсу
    Найпростіший спосіб замінити рейс – це увійти в персональний кабінет на сайті Ryanair і здійснити перебронювання. Якщо потрібно змінити маршрут, відправлення/прибуття в інший аеропорт, то потрібно звернутися в безкоштовний онлайн-чат або зателефонувати в кол-центр.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!