Що будуть ремонтувати в Галицькому районі Львова у 2018 році. Інтерактивна мапа

2546 0
Загалом на ремонтні роботи в районі передбачено майже 31 мільйон гривень.
фото: Wikipedia

фото: Wikipedia

У Галицькому районі Львова впродовж року планують реконструювати фонтани, встановити комфортні зупинки на вулиці Дорошенка, облаштувати два дитячі майданчики та два нові громадські простори. Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит Tvoemisto.tv, надісланий до Галицької районної адміністрації.

Читайте також: Що будуть ремонтувати у Шевченківському районі Львова у 2018 році. Перелік

Загалом на ремонтні роботи, згідно з планом, передбачено майже 31 мільйон гривень, проте в райадміністрації зазначають, що суми є орієнтовними – остаточна вартість встановлюється відповідно до проектно-кошторисної документації.

Читайте також: Що буду ремонтувати у Залізничному районі Львова у 2018 році. Перелік

Зокрема, у 2018 році планують відремонтувати два фонтани – «Водолій» на вулиці Коперника та «Кульбаба» на площі Галицькій. На вулиці Дорошенка мають з’явитися дві комфортні зупинки. На вулицях Гоголя та Рибній облаштують громадські простори, а на площі Теодора та у сквері Святого Юра – дитячі майданчики.

Читайте також: Що будуть ремонтувати у Личаківському районі Львова у 2018 році. Перелік

Найбільше коштів – майже половину із запланованих – має піти на капітальний ремонт вулиці Просвіти.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!