Що заважає львівським пожежникам швидше реагувати на виклики

1066 0
Головна проблема у Львові – корки, а в області – далекі відстані.
Фото: uapress.info

Фото: uapress.info

Пожежники Львівщини в середньому витрачають 12-13 хвилин на дорогу до місця пожежі у Львові та більше 20 хвилин в області. Прес-секретар ДСНС у Львівській області Віталій Туровцев розповів Tvoemisto.tv, що заважає пожежникам реагувати на виклики швидше.

«В місті головна проблема – це корки. У Львові це питання критичне – вулиці вузькі, об’їхати їх нема куди і не завжди водії пропускають пожежно-рятувальні автомобілі, щоб останні могли потрапити до місця аварії чи пожежі. Проблема області – це великі відстані. Віддаленість від пожежного депо до місця події може бути від 30 км і більше. У сільській місцевості, якщо горить будинок, а відстань до найближчого депо складає 30 км – це дуже багато, і приїхати та ліквідувати пожежу на ранній стадії неможливо», – сказав він.

Читайте також: На вулиці Венадського у Львові добудують пожежене депо

За його словами, у пожежників Львівщини є норматив в одну хвилину: за цей час вони мають зібратися та виїхати з гаража на виклик. Нормативів про те, за скільки пожежники мають встигнути на точку виклику, не існує.

«Зрозуміло, що в нас дорога кожна хвилина, тому всі мчать якомога швидше. По Львову в середньому машини витрачають 12-13 хвилин на те, щоб дістатися місця пожежі. Вночі приїзд відбувається набагато швидше. По області ми в середньому доїжджаємо до місця пожежі за 20 хвилин і більше», – сказав він.

Читайте також: У Львові немає спецтехніки для порятунку людей з хмарочосів при пожежі

Також він додав, що в управлінні ДСНС є стала кількість підрозділів, а передбачити місце виникнення пожежі неможливо. Так само швидше реагувати на виклики пожежникам заважають корки.

Микита Гладченко


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар