Львівська ІТ-компанія потрапила до списку найбільш бажаних роботодавців України. Інфографіка

4714 0
6-го березня компанія EY оприлюднила результати щорічного дослідження «Найкращий роботодавець», в якому взяли участь понад 1000 респондентів з різних галузей та регіонів України. До переліку найкращих працедавців увійшла і компанія SoftServe.

У 2016-му році ІТ-компанії стали найбільш бажаним місцем роботи для українців, – пишуть на сайті SoftServe

Ключовими факторами при виборі компанії, окрім зарплати, стали репутація працедавця, можливості професійного та кар’єрного росту, а також корпоративна культура. За результатами дослідження SoftServe опинився у переліку найбільш бажаних працедавців для кандидатів з досвідом роботи. У цьому ж переліку респонденти назвали Google, EPAM, «Київстар», Luxoft, Microsoft, Nestle, Procter & Gamble та Сiklum, а також аудиторсько-консалтингову компанію з «Великої четвірки».

Читайте також: Твори живопису можна «зчитувати» через мобільний додаток. Де завантажити 

Українці, як і торік, залишаються мобільними – більше половини респондентів заради роботи готові до переїзду як у межах України, так і за кордон (58% та 83% відповідно). Найбільш популярними містами для переїзду в Україні залишаються Львів (73%), Київ (65%), Одеса (59%), Дніпро (35%) та Харків (30%).

Більше про результати дослідження читайте за посиланням

Опублікувала Марічка Мишок


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар