Сьогодні розпочинається реєстрація на участь у ЗНО

765 0
Очікується, що цьогоріч тести складатимуть понад 330 тисяч учасників.
Фото: uk.etcetera.media

Фото: uk.etcetera.media

Сьогодні, 5 лютого, розпочинається реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Триватиме вона до 25 березня. Тестування проходитимуть учні 11-х класів, а також студенти закладів вищої та професійної освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти.

Випускники шкіл складатимуть ЗНО із трьох предметів: українська мова і література, математика або історія України на вибір учня, один з предметів на вибір. Усього вони можуть пройти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів.

Читайте також: Які зміни чекають на випускників у 2019 році. Три нововведення ЗНО

Студенти закладів вищої та професійної освіти складатимуть ДПА у формі ЗНО тільки з двох предметів: української мови та на вибір математики або історії України.

В Українському центрі оцінювання якості освіти очікують, що цього року участь у тестуванні візьмуть понад 330 тисяч учасників.

Читайте також: ЗНО з математики стане обов'язковим із 2021 року

Учасники, які складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО мають сформувати комплект реєстраційних документів та подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти, в якому вони навчаються.

Абітурієнти (випускники минулих років), які не складають ДПА у формі ЗНО, мають сформувати комплект реєстраційних документів та надіслати його на адресу свого регіонального центру оцінювання якості освіти.

ТЕГИ: ЗНО

Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар