У Львові відбулась акція «Велосипедом на роботу. Зимовий день». Фото
Львівська асоціація велосипедистів організувала для містян традиційний велосніданок.
фото: lav.org.ua
фото: lav.org.ua

15 лютого 2017, 13:54

Учасники акції мали на меті показати, що зима не перешкода для їзди на велосипеді. Тут також поділились порадами щодо зимової їзди.

Велосніданок звично розпочинали біля пам’ятника Нептуну, що на площі Ринок. Для велосипедистів організували частування чаєм, кавою та печивом.

Читайте також: «Велосипедний» Львів у цифрах. Інфографіка

Нагадаємо, організатори акції "Велосипедом на роботу", яка є всесвітньою, пропонують львів’янам на роботу, навчання або у справах їхати на велосипедах. Мешканців просять продемонструвати, що Львів також є велосипедним містом й не відстає за кількістю велосипедистів від решти світу.

Опублікувала Марічка Мишок
Фото: Львівська Асоціація Велосипедистів

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

Війна
Друга зима в окопах. Чи можлива ротація бійців, які давно воюють
Наприкінці минулого тижня у Львові та в кількох інших містах України дружини військових, які воюють більш ніж 18 місяців, уже вдруге провели мирну акцію з вимогою визначити чіткі терміни служби їхніх чоловіків. А також, щоб їх демобілізували, дали відпустки та замінили іншими – тими, що мають такий самий громадянський обов’язок захисту держави. Зокрема, кажуть, що армія для їхніх чоловіків стала «кріпацтвом». Чи можлива за нинішніх умов демобілізація військових? Чи готують заміну тим, що за час повномасштабної війни стали чи не найбільш вправними бійцями?Які ризики загрожують нашій країні, якщо з поля бою підуть найкращі? Відповіді на ці запитання дізнавалося Тvoemisto.tv.

15 листопада 2023, 20:45

Життя має тривати й у тих, що на війні Заклики з вимогою загальної або часткової демобілізації тих, які півтора року брали участь у бойових діях, почалися влітку. Зокрема, 24 серпня на сайті президента України була створена петиція Марією Смішко про надання можливості військовим демобілізуватися після 18 місяців служби, щоб відпочити пів року чи рік. У жовтні вона зібрала 25 тисяч підписів...

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"