Сьогодні у Рудне починають курсувати великі автобуси

2666 1
Усього на маршруті №28 буде 18 машин.
Фото: Христина Процак / Facebook

Фото: Христина Процак / Facebook

Сьогодні, 22 грудня, на маршруті №28 починають курсувати великі автобуси. Це 18 автобусів МАЗ та Електрон, маршрут обслуговує комунальне АТП-1. Маршрут пролягає від вулиці Варшавської через Зимну воду до Народного дому в Рудному.

Також у Рудному працюватиме шатл-бас із одним автобусом середньої місткості та пересадковим квитком, що курсуватиме від Старого Рудного по вулицях Огієнка, Грушевського та кільцевій до Народного дому, де пасажири зможуть пересісти на автобус №28. Нагадаємо, схожа схема уже працює у Винниках.

Загалом АТП-1 вже запустило великі автобуси до ВинниківБрюховичів та Рясного. Також великі на автобуси планують замінити середні, що курсують на маршрутах №40№45 та №50.

До кінця року комунальне АТП-1 має отримати 50 автобусів «Електрон» та 100 автобусів МАЗ. Вартість одного автобуса «Електрон» становить 147 тисяч євро. Водночас, один автобус МАЗ коштує 122 тисячі євро. Наступного року для міста придбають ще 100 нових автобусів.


Читайте також:
1 Березня, 2019 15:24
Петро Поміняйте на великі автобуси 20,18,11 бо за долбали ці маленькі Богдани і еталони
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!