Сьогодні Вакарчук та Порошенко приїдуть до Львова з концертами. У центрі можливі ускладнення руху

13106 10
Правоохоронці планують діяти залежно від ситуації.
Ілюстративне фото

Ілюстративне фото

Сьогодні у центрі Львова проведуть два політичні концерти від партії «Голос» та «Європейська солідарність». 

Читайте також: Скільки разів «мінували» Львівщину та що робить із цим поліція

Зокрема команда «Голосу» зустрінеться з виборцями о 18:30 біля пам’ятника Іванові Франку на вулиці Університетській. У цей же час запланували акустичний виступ лідера партії та гурту «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука. Додамо, що минулого разу, коли «Океан Ельзи» виступав із концертом на проспекті Свободи, його відвідали понад 10 тисяч львів’ян.

Крім цього, лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко також планує виступати на проспекті Свободи. Водночас о 19:30 на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку відбудеться концерт на підтримку закону про мову. Тут виступатимуть Тарас Чубай і Плач Єремії, Піккардійська Терція, Оксана Муха, Соломія Чубай, Джалапіта, Іван Наві, гурт Wszystko та інші. Перед цим Петро Порошенко зустрінеться з виборцями 115-го округу на Сихові, яку організовує кандидат у нардепи і чинний міський голова Винників Володимир Квурт.

У пресслужбі Патрульної поліції Львівщини Tvoemisto.tv повідомили, що перекривати вулиці через масові заходи не планують, але правоохоронці діятимуть залежно від ситуації. 

«Якщо буде велика кількість людей, задля їх безпеки можемо перекрити. Але тільки залежно від ситуації», – розповів речник Патрульної поліції Львівської області Мар’ян Шпитак.

Водночас, як повідомили у коментарі Tvoemisto.tv у пресслужбі ЛМР, у заявках організаторів концертів, що надходити до міської ради, також не йдеться про перекриття руху.

Читайте також: Чи мав право Порошенко заблокувати центр Львова: що каже закон

Додамо, що зазвичай під час масових концертів біля Львівської опери поліція повністю перекриває рух на проспекті Свободи, натомість авто об’їжджають центр бічними вулицями.


Читайте також:
16 Липня, 2019 17:30
Андрон Закидали яйцями Пороха ....
[***]аса ідучого.
16 Липня, 2019 17:27
Андрон Не треба нам у Львові Порошенка їбанутого
16 Липня, 2019 17:26
Андрон Нехай того погода сонячного гнати в шию.
16 Липня, 2019 16:13
Мирослав Якщо йде багато людей організованою колоною, то це хід. А хода - стиль ходьби однієї людини, хода може бути легкою, граційною в і т.п.
16 Липня, 2019 15:38
666 ... підро вже доріс до концертного турне ... навіть кумпаньйона підібрав ...
16 Липня, 2019 15:27
Львів Один буде горло дерти "біля пам'ятника Іванові Франку", а другий-"перед па' ятнкиком Тарасові Шевченко". Порошенко вміє"співати", "співав" п'ять років, навчився, а Вакарчук як музикант, то на свою аудиторію.А як буде в політиці, і для чиєго благо буде працювати, буде видно. Він ніякий...
16 Липня, 2019 14:38
666 ... а чому брехун в однині ? ... вони ж дует створили ...
16 Липня, 2019 14:08
Львів І навіщо цей брехун буде розпинатись, всі і так бачили його "подвиги"для України. (Хоч би його обсвистали і закидали яйцями.) Тааак, а потім після горлодерства піде бухати до козлєвича, до"36 по".
16 Липня, 2019 14:03
666 ... а свій варіант чому не надаєте ? ...
16 Липня, 2019 13:11
Евгений Вибачте, чому "біля пам’ятника Іванові Франкові", але "перед пам’ятником Тарасові Шевченку", що це - новий правопис?