Телеканали з Львівщини і Луганщини започатковують спільні антипропагандистські проекти

750 0
Львівський телеканал буде мовити на території окупованих територій і, спільно з луганським телеканалом створить низку проектів проти російської пропаганди.
Фото: Львівська обласна рада

Фото: Львівська обласна рада

Сьогодні, 13-го вересня, у Львові підписали декларацію про співпрацю Першого західного телеканалу та телеканалу ЛОТ (Луганське обласне телебачення).

Два телеканали створять спільні проекти, які будуть висвітлювати правдиву інформацію про політичні події в Україні та спростовувати пропагандистські повідомлення російських ЗМІ на Сході України. Про це на брифінгу журналістам повідомив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Деякі з проектів будуть мовитися російською, щоб викликати більшу довіру до місцевих жителів, сказав Олександр Ганущин. Проекти обіцяють запустити в ефір наступного року.

За словами голови Львівської облради, також планується створити проект співпраці 15-ти шкіл Львівщини та Луганщини. У школах зроблять ремонт кабінетів гуманітарного профілю і закуплять обладнання. Ганущин розповів, що цієї суботи відбудеться зустріч з міністром освіти, де дві сторони обговорять це питання. Також є пропозиція для вчителів Луганщини працювати в школах Львівщини і навпаки.

«Ми розуміємо, що сьогодні потрібна допомога не лише військовим, а й сектору цивільної влади, який представляє Юрій Гарбуз. Від дій влади, яка поки що межує з окупованою територією, залежить ставлення мешканців Сходу до України»,  зазначив голова Львівської обласної ради.

Також він зазначив, що Львівщина буде передавати Луганщині досвід капітального будівництва, а подальша співпраця має зміцнити стосунки двох областей.

«Ще ніколи за роки незалежності у наших областей не було таких дружніх стосунків. На території Сходу України йде гібридна війна. Україна бореться з агресором за розум дітей, які знаходяться на окупованих територіях та у «сірій зоні». Надіюсь, що наша робота дасть свої плоди і вже в травні наступного року ми підіб’ємо підсумки реалізації наших планів»,  розповів голова Луганської облдержадміністрації Юрій Гарбуз.

Партнерська публікація


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар