Тепер уся реклама в Україні має бути державною мовою

1281 0
Ідеться про рекламу на телебаченні, радіо і у друкованих виданнях.
Фото: replyua.net

Фото: replyua.net

Від сьогодні набувають чинності деякі норми закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Вони регламентують використання державної мови у сфері реклами. Про це ідеться на сайті Нацради з питань телебачення і радіомовлення.

Читайте також: За невикористання державної мови посадовців штрафуватимуть на 12 тис. гривень

Від сьогодні уся реклама на телебаченні, радіо, а також у друкованих виданнях має бути виконана лише українською мовою.

«Водночас телерадіоорганізації закордонного мовлення, телерадіоорганізації, що ведуть мовлення однією або кількома офіційними мовами Європейського Союзу, поряд із державною мовою можуть розміщувати рекламу офіційними мовами Європейського Союзу», – ідеться у повідомленні.

Читайте також: У нас всі знають українську! Як живуть «російська» та «польська» школи у Львові. Репортаж

Так само у друкованих ЗМІ, що видаються однією з офіційних мов ЄС, допускається розміщення реклами тією мовою, якою видається такий друкований ЗМІ.

Штраф з порушення цих норм становить від 3,4 до 5,1 тис. гривень. Утім, якщо правопорушення сталось уперше, порушнику просто винесуть попередження.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!