Трамвай №8 поїде до «Санта-Барбари» до Великодня: що вже зробили

3423 0
У Львівській міській раді обіцяють, що до Великодня запрацює маршрут трамвая №8 до «Санта-Барбари».
фото: alex-shutyuk.livejournal.com

фото: alex-shutyuk.livejournal.com

Як повідомляють у прес-службі ЛМР, всі роботи, які стосуються дорожнього покриття, мають завершитись до середини травня.

«Ми проговорили вже наступні кроки. Адже за кошти Європейського інвестиційного банку плануємо з наступного року братися за вулицю Вернадського і уможливлювати окреме сполучення до автовокзалу, а з нього виходити на вул. Княгині Ольги. Це буде дуже великий і масштабний проект. Сьогодні обговорили ще одну вітку, яка від кільця на пр. Червоної Калини має зв’язати вул. Зелену: правий та лівий поворот. Це дуже розвантажить ситуацію з транспортом на Сихівському масиві», – зазначив міський голова Андрій Садовий для прес-служби ЛМР.

Читайте також: «Трамвай на Сихів» матиме два маршрути: до центру і до вокзалу

Також він стверджує, що роботи ведуться якісно, людей та техніки багато, і кожен знає, що повинен робити. Після того, як прокладуть ще 70 м бруківки, почнуть монтування мережі, щоб трамвай зміг курсувати до Великодня. Решту роботи обіцяють зробити до кінця травня. На вулиці Вернадського будуть розміщуватися сходи, щоб було зручно підійматись на кінцеву зупинку.

Нині  вирішується питання про з’їзд з вулиці Хуторівка – його теж планують зробити швидко, адже, як зазначає Олег Береза, це стратегічно важлива ділянка. 

Опублікувала Олеся Шеремета


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар