ЦВК оприлюднила підсумки виборів у чотирьох радах на Львівщині

1504 0
Стали відомі депутати до Глинянської, Добромильської, Самбірської та Старосамбірської міських рад
Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Центральна виборча комісія оприлюднила результати виборів депутатів міських рад на Львівщині – Глинянської, Добромильської, Самбірської та Старосамбірської міських рад, йдеться на сайті ЦВК.

Зокрема, до Глинянської міськради Львівського району обрали 22 депутати: 9 – самовисуванці, 4 – з політичної партії «Європейська солідарність», 4 – партії «За майбутнє», 2 – партії «Громадянська позиція»,  по 1 – з партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», «Слуга народу» та «Варта (Всеукраїнський альянс регіональних і територіальних активістів)».

У Добромильську міськраду Самбірського району депутатами обрали 26 осіб: 5 – з партії «Європейська солідарність», 4 – партії «Народний Рух України», 3 – партії «Українська Галицька Партія», 3 – «Слуга народу», 3 – «Громадянська позиція», 2 - партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», 2 – партії «Сила і Честь», 2 – партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», 2 – «Голос».

У Самбірську міську раду Самбірського району увійшло 26 депутатів: 4 – з партії «Голос», 3 – з «Європейська солідарність», 3 – партії «Об’єднання «Самопоміч», 3 – партії «Сила і Честь», 3 – з партії «Слуга народу», 3 – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», 3 – партії «Народний Рух України», 2 – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», 2 – партії «Українська Галицька Партія».

До Старосамбірської міськради Самбірського району також увійшли 26 депутатів: 8 – від партії «Народний Рух України», 8 – партії «Європейська солідарність», 6 – партії «Слуга народу», 4 – партії «Сила і Честь».Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!