У 5 школах Львова діти з батьками зможуть складати шкільне меню

4465 0
Кожного дня діти зможуть обирати між 2-3 стравами ту, яка їм більше смакує.
фото: Марія Очеретяна

фото: Марія Очеретяна

У п’яти школах Львова стартував пілотний проект управління освіти ЛМР «Обід на вибір». Учні у школах №№ 4, 60, 53, 42 та 98 тепер зможуть складати своє шкільне меню разом із батьками.

Меню формують на тиждень наперед і оновлюють що два тижні. Кожного дня діти можуть обирати між 2-3 стравами ту, яка їм більше смакує.

«Ми зацікавлені в тому, щоб дитина поснідала гарячою їжею. Вранці батьки привозять діток до школи, і не завжди вони хочуть або встигають поснідати вдома. Тому важливо, щоб гарячі сніданки були у школі. А якщо дитина може вибрати страву, яка їй більше подобається, вірогідніше, що вона з’їсть весь сніданок», – розповіла у коментарі Tvoemisto.tv директорка школи №53 Наталія Ворона.

Таке харчування доступне тільки для дітей молодших класів. Із часом проект планують поширити і на інші школи міста.

В управлінні освіти відзначають позитивну тенденцію: раніше учні не з’їдали більшу частину раціону, а тепер з’їдають майже 80%.

Додамо, що наразі з міського бюджету виділяють 12,20 грн на день для харчування кожного учня 1-4 класів та 14 грн – на харчування учнів, позбавлених батьківського піклування, дітей із особливими потребами та дітей із малозабезпечених сімей.

Марія Очеретяна,

фото авторки


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар