У фонтан на вулиці Коперника повернули камінці

1662 1
Каміння з фонтану почало зникати за три тижні після відкриття.
Фото: Лілія Онищенко

Фото: Лілія Онищенко

У фонтан «Криниця з левами» на Коперника повернули біле каміння, яке раніше систематично крали, та закріпили дно водограю спеціальною сіткою. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила керівниця управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко.

Читайте також: Як змінилися фонтани Львова упродовж ста років. Фото до і після

«Маємо надію, що цього разу камінці не вкрадуть. Можете привозити нові з літніх відпусток», – написала Лілія Онищенко.

Фонтан, який не працював майже 70 років, відреставрували та відкрили у липні торік. На закупівлю італійських мармурових камінців витратили 2,5 тис. гривень. Через три тижні львів’яни почали помічати, що камінці поступово зникають, натомість почали з’являтися звичайні річкові камінці. У мерії тоді пояснили, що камінці «розтягують» на сувеніри перехожі.

Фонтан улітку минулого року

Тоді, за словами Лілії Онищенко, антивандальну сітку встановлювати не мали, й таким чином, хотіли перевірити порядність перехожих.


Читайте також:
21 Квітня, 2019 12:02
666 ... можна "бізнес" відкривати ... встановити контейнер з камінчиками для поповнення камінчикового "килимка" в фонтані , і продавати (туристам)сувенірні камінчики просто із фонтану ... а ще -- кожен покупець отримає право вибрати собі камінчик "до кольору-до вибору " ...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!