У львівському Центрі Довженка відновили кінопокази на даху. Фото

840 0
Також тут щотижня проводитимуть зустрічі з літераторами.
Фото: Центр Довженка/Фейсбук

Фото: Центр Довженка/Фейсбук

У Львові у Центрі Довженка, що на Сихові, відновили заходи. Зокрема, тут щотижня відбуватимуться кінопокази на даху і зустрічі з літераторами. Про це ідеться на фейсбук-сторінці Центру.

«Кожного тижня ми показуватимемо різноманітні фільми з дотриманням усіх вимог у період COVID-19 та комфортними умовами дахового простору. Кожен зможе обрати той фільм, що йому більше імпонує. Запрошуємо мешканців Львова та Сихова зокрема на наші кіновечори», – розповіла директорка Центру Марта Іванишин.

Фото: Юрій Свуш

Фото: Центр Довженка/Фейсбук

Стежити за анонсами кінопоказів на даху можна на сторінці Центру Довженка. Перший відбувся 24 липня, вартість квитків становила 50 гривень.

Також на даху Центру відбуватимуться зустрічі з літераторами. Так, 6 серпня має відбутись зустріч із Галиною Вдовиченко.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!