У Львові буде перший в Україні муніципальний прокат велосипедів

4259 0
Перша в Україні система муніципального прокату велосипедів з’явиться у Львові вже в 2015 році. Дві українські компанії veliki.ua і “Трафік Менеджмент” виграли грант на створення муніципального прокату велосипедів від німецької NextBike Gbmh і GIZ (Німецьке товариство міжнародного співробітництва). Прогнозують, що виділених грошей вистачить на невелику мережу, що складається з 70 паркувальних місць, 55 велосипедів та 5 терміналів.
Фото: mobility.lviv.

Фото: mobility.lviv.

Старт проекту заплановано на літо 2015, але підготовчі роботи, як заявляє компанія veliki.ua, будуть проводитися вже у 2014 р, повідомляє сайт veliki.ua.

До розвитку мережі будуть залучені й приватні і частково державні інвестиції. За кордоном подібні муніципальні прокати часто дотуються з міських бюджетів, і частково за рахунок залучення інвестицій, платежів від розміщення реклами на велосипедах. 

Довідка. Подібні муніципальні мережі прокату велосипедів вже давно розвинені в Європі, США,Китаї, Японії, Росії. Про створення мережі в Україні вже неодноразово йшлося, але з різних причин проект втілити не вдалося.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!