У Львові для проїзду закриті декілька вулиць

2830 0
З понеділка, 14 березня, у Львові для проїзду закрита вул. Мечнікова на ділянці від вул. Пекарської до будинку №10 (пологовий будинок). Також у місті непроїзними є ще ряд вулиць.
фото: www.varianty.net, kam-pod.gov.ua

фото: www.varianty.net, kam-pod.gov.ua

Для проведення ремонтних робіт з понеділка, 14 березня, і до 1 серпня цього року для проїзду буде закрита вул. Мечнікова на ділянці від вул. Пекарської до будинку №10 (пологовий будинок). Нагадаємо, на сьогодні ремонтні роботи тривають на ділянці від вул. Пекарської до вул. Шімзерів. Зараз тут тривають роботи з прокладання каналізаційного колектора.

Також з 1 березня на ремонт закрили частину вул. Франка на ділянці від вул. Снопківської до вул. Свєнціцького. Через це буде змінено рух чотирьох міських автобусних маршрутів: 4а, 26, 30 та 53.

А з суботи 5 березня для проїзду закрили ділянку, де стикаються вулиці Рутковича - Паркова - Франка. Відтак, вулиця Рутковича є непроїзною.

Вул. Івана Франка буде перекритою до 1 липня 2016 року.

За інформацією управління транспорту та зв’язку ЛМР, автобуси маршрутів № 4-А, №26, №30, №53 здійснюватимуть об’їзд за такою схемою: від центру – вул. Волоська – вул. Кубійовича – вул. Свенціцького – вул. І.Франка. У зворотному напрямі – вул. Панаса Мирного – вул. І.Франка – вул. Свенціцького – вул. Снопківська.

Опублікувала Мар’яна Федина


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар