У Львові дозволили реставрацію будинків Дубневичів

3240 0
Будівлі на проспекті Шевченка, 26 та 28 є історичними пам’ятками місцевого значення.
Фото: Андрій Ігнатов

Фото: Андрій Ігнатов

Виконком Львівської міської ради надав містобудівні умови та обмеження на реставрацію двох будинків на проспекті Шевченка у Львові, які належать родині народного депутата Богдана Дубневича. Це житлові приміщення, в яких практично всі квартири викуплені родиною народного депутата і створено ОСББ.

Цього разу вони надали наказ про використання житлових приміщень як нежитлових, якого бракувало на минулому засіданні виконкому.

Читайте також: Депутатові Козловському дозволили надбудувати кам’яницю на проспекті Шевченка

У проекті рішення вказано, що реставрацію проводитимуть з пристосуванням під ресторанно-готельний комплекс. Наразі в цих будівлях розташовано хостел «Під святим духом» та ресторан «Грушевський сінема джаз».

Богдан Дубневич є головою підкомітету з питань державних інвестиційних проектів та аналізу ефективності управління підприємствами державного сектору економіки у транспортному комітеті Верховної ради.  Минулого року  ЗМІ підрахували,  що разом із братом Ярославом Богдан Дубневич задекларував майже 600 млн грн готівкою.

Також родині Богдана Дубневича належало на той час понад 400 об’єктів нерухомого майна.

Нагадаємо, що минулого тижня виконком переніс питання про реставрацію будинків Дубневичів.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!