У Львові громили приміщення лотереї «Золота підкова»

8024 0
Молоді люди у масках вдерлися до трьох закладів лотереї, били шибки та трощили майно.
Фото: сторінка Ігоря Зінкевича у соцмережі "Фейсбук"

Фото: сторінка Ігоря Зінкевича у соцмережі "Фейсбук"

Невідомі вчинили погроми у трьох закладах лотереї – два з них розміщені по вулиці Городоцькій, а ще один – на вулиці Федьковича.

Депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич, написав на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", що це була акція проти закладів з гральними автоматами.

У поліції підтвердили факти нападів на приміщення лотереї. Як розповіла Tvoemisto.tv речниця головного управління Національної поліції у Львівській області Світлана Добровольська, зараз на місцях інцидентів працюють слідчо-оперативні групи, які з’ясовують усі обставини. Про збитки від цих акцій та подробиці у поліції обіцяють розповісти пізніше.

Лотерея «Золота підкова» належить оператору державних лотерей МСЛ, однак низка громадських організацій заявляє, що у цих приміщеннях розташовані гральні автомати.

Доповнено

Представники організації «Національний корпус» повідомили про те, що це вони «закрили три гральні заклади» у Львові, зважаючи на бездіяльність правоохоронців та міської влади щодо «незаконних гральних залів російської компанії МСЛ, які продовжують діяти всупереч санкціям РНБОУ та відсутності ліцензії».


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар